Imprezowy stół to oryginalny i funkcjonalny mebel, a jego samodzielne wykonanie jest prostsze niż myślicie

Popołudnie spędzone w ogrodzie z przyjaciółmi to okazja do ciekawych rozmów i relaksu. Miłą atmosferę takich spotkań, może popsuć brak odpowiedniego stołu, który nie tylko pomieściłby wszystkich gości, ale również pozwoliłby np. schłodzić napoje czy utrzymać dłużej świeżość serwowanego jedzenia.  

Jeśli marzycie o takim funkcjonalnym stole, a brak wam wystarczających funduszy, nie musicie rezygnować ze swoich pragnień. Wystarczy kilka desek, narzędzia, doniczki i wolne popołudnie, by samemu zbudować idealny dla naszych potrzeb mebel. Taka ława w ogrodzie niewątpliwie zaskoczy gości i sprawi, że obsługa imprezy będzie dla gospodarza mniej męcząca.


stół-pas


Sekretem imprezowego stołu jest ciekawie ulokowany schowek. Mieści się on pod powierzchnią blatu i w czasie imprez wykorzystuje się go jako miejsce na lód, w którym można schłodzić nie tylko alkohol, ale też umieścić mięso przeznaczone na grilla. Oczywiście schowek może również pełnić funkcję zwykłej skrytki, która pozwoli przechować pod ręką przedmioty przydatne podczas pracy i relaksu w ogrodzie.

Do wykonania stołu potrzebne będą: deski, narzędzia używane przy pracy z drewnem, gwoździe, podłużne doniczki, lakier do drewna. 

Krok 1

Zbierz potrzebne materiały, mając na uwadze wymiary przyszłego stołu.

1401458908496


Krok 2

Rozplanuj ułożenie desek tworzących blat oraz doniczek, które będą pełniły funkcję schowków. Wybierz takie deski i doniczki, by odpowiadały sobie długością, wtedy łatwiej przykryjesz dziurę zostawioną pod doniczkę.

3151458908496

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply