Czteroletnia dziewczynka z krzykiem wybiega z toalety w restauracji. Jej matka nie może uwierzyć w to, co się stało

Kto od czasu do czasu musi skorzystać z publicznej toalety, ten ma ciche marzenie, aby było w niej przynajmniej czysto i schludnie.

Inna sprawa, że nawet z pozoru wysprzątane miejsce wcale nie musi być higieniczne, bo nigdy nie wiemy, jak przed nami korzystano z WC. Nigdy jednak nie przypuszczałam, że są osoby, które dla złośliwej zabawy postanowią zaszkodzić następnemu użytkownikowi publicznej toalety. O tym, że takie osoby są wśród nas, przekonały się boleśnie pewna brytyjska mama i jej czteroletnia córka.

klej1


Nicole Langmeand wraz z córką Kayą wybrały się na zakupy. Nieodzownym elementem takich wypadów była zawsze wizyta w restauracji McDonald’s, więc także i tym razem kobieta wraz z czterolatką skierowały tam swoje kroki. Nie spodziewały się jednak, jakim horrorem skończy się dla nich tak miło przebiegający do tej pory dzień… Przed powrotem do domu Kaya chciała skorzystać z toalety. Kobieta z córką czekały w kolejce za dwiema chichoczącymi nastolatkami. Kiedy te wyszły z toalety, do środka weszła dziewczynka. Nicole w tym czasie planowała już drogę do domu i spokojną noc. I wtedy usłyszała przeraźliwy krzyk córki. Co spowodowało taką reakcję u Kayi, przeczytacie na kolejnej stronie.

klej2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : Youtube/Zofia Kara, Youtube/informOverload, Youtube/Inform

Reply