Czteroletnia dziewczynka z krzykiem wybiega z toalety w restauracji. Jej matka nie może uwierzyć w to, co się stało


Obecnie Kaya wraca do formy.

Rany powoli się goją, ale najprawdopodobniej przykrą pamiątką będą blizny. Dziewczynce trudno zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach, ale mama dzielnie ją wspiera. Nastolatki, które były autorkami głupiego i bezmyślnego żartu, ostatecznie przeprosiły Nicole i Kayę. Zdają sobie sprawę z tego, jak ogromną zrobiły jej krzywdę i na pewno więcej nie popełnią takiego błędu.

klej5

Poniżej możecie obejrzeć video, w czasie którego Nicole ostrzega innych rodziców i zachęca do szczególnej ostrożności w miejscach publicznych. Kiedy wychodzimy gdzieś z dziećmi, lepiej mieć oczy dookoła głowy. Zawsze warto sprawdzić, gdzie maluchy się bawią, czego dotykają, z kim się kontaktują. Nawet w z pozoru bezpiecznych miejscach mogą się czaić niebezpieczeństwa. Taka postawa – dla niektórych może zbyt zachowawcza – często pozwala uniknąć wielu przykrych i bolesnych wypadków.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : Youtube/Zofia Kara, Youtube/informOverload, Youtube/Inform

Reply