Kampania, która leczy z kompleksów kobiety na całym świecie!

Zbyt często podążamy za ideą doskonałości, która jest sączona do naszych umysłów przez media. Zdjęcia pięknych modelek sprawiają, że kobiety mają coraz więcej kompleksów. Niepotrzebnie! Wiadomo, że magazyny o modzie i life stylowe mocno ingerują w prawdziwy wizerunek przedstawianych kobiet, poprawiając ich zdjęcia w programach graficznych. 

Inaczej postępuje magazyn PLUMP, który buduje pozytywne wzorce i wyszukuje kobiety na całym świecie, które pokonały kompleksy z powodu swojego ciała i pokazują wszystkim czytelnikom, że pozorne defekty ciała mogą być piękne!Ich kampania została nazwana #IMFLASOME. Słowo Flasome wymyśliła autorka akcji – Meredith Marple i oznacza wszystko, co świat wmawia nam, że jest naszą słabością, a tak naprawdę jest to coś wspaniałego, co jest częścią nas. 

Meredith zaprosiła do współpracy kobiety, które postanowiły przestać wstydzić się swoich ułomności i żyć pełnią życia. 


Minxie, 26-latka, która była wyśmiewana z powodu skóry, zdecydował nie przejmować się ludźmi.

Niektórzy odbierają mój kolor skóry i tatuaże jako wadę. Je nie, kolor skóry odziedziczyłam po rodzicach i kocham ich. Zdałam sobie sprawę, że ludzie nie mogą sprawiać, że czuję się źle za to, kim jestem bez mojego pozwolenia.

a


Precious, 26-latka, nauczycielka i przedsiębiorca.

Choruję na rzadką chorobę skóry – bielactwo, jest to choroba autoimmunologiczna, w której system odpornościowy zabija melanocyty, które produkują pigmenty skóry. Każdy ma jakieś wady, moje są po prostu bardziej widoczne.

b


Elora, 21-latka, zajmuje się rozwojem biznesu.

Najśmieszniejsze jest, że nie zdawałam sobie sprawy ze swojej inności, dopóki nie byłam narażona na komentarze, osób „piękniejszych”. Nigdy nie starałam się ukryć moich znamion. One czynią mnie Elorą. Czynią mnie piękną dziewczyną, którą wiem, że jestem.

c

Świetna kampania, która pokazuje, że bycie innym nie oznacza bycia gorszym. Każda kobieta jest piękna i powinna o tym pamiętać. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : plump.ph

Reply