Tego kota możesz zabrać, gdzie tylko chcesz… nie zgadniesz dlaczego!

Koty zawładnęły Internetem, a dzięki temu podbiły cały świat! To nie żarty, koty mają podobną pozycję w naszych czasach jak w starożytnym Egipcie. No może nie do końca, nikt w całym Egipcie nie śmiałby ubrać kota w „śmieszne wdzianko” i nazywać się jego „Mamusią”. Jednak widocznie jeszcze pozwalają sobie na takie nieposłuszeństwo niewolników. 

Oczywiście na takie rewelacje należy patrzeć z przymrużeniem oka :) Koty są lubiane przez rodziny i przez samotne osoby, mają swoje charakterki, ale trzeba im przyznać, że cokolwiek robią – czy to zrzucanie wszelkich przedmiotów, czy przytulają się do nogi – robią to z wdziękiem i charakterem.Dlaczego kot na zdjęciu poniżej jest taki niezwykły? A dlatego, że jest to praca japońskiej projektantki Pico, która tworzy… torebki!

1

2


Kocia torebka jest w całości ręcznie robiona i bardzo unikalna. Pico używa miękkiej wełny, by jak najlepiej oddać kształt zwierzaka. Torebki mają zamek i pasek, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne, a zarazem wyróżniają się, wszędzie gdzie ją zabierzesz.

34


Koty są dostępne w różnych modelach. Nawet w kapeluszach.

6 5

I jak tu nie twierdzić, że koty nie rządzą tym światem? :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : laughingsquid.com

Reply