Historie tych ludzi wpłynęły na miliony innych. Zobacz, jak jeden człowiek może zainspirować wielu

Kochamy takie historie, ludzi, którzy swoim życiem dają świadectwo, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Czasami wiele lat zbieramy się, by coś zrobić ciągle przytłaczani nie tylko obowiązkami, ale i sposobem myśleniem. Wiele osób rezygnuje z tego, co kocha, z tego, co chciałoby osiągnąć, bo boją się śmieszności, boją się, że w ich wieku nie wypada tak się zachowywać. Często akceptujemy życie takim, jakim jest, bo nie sądzimy, że nic lepszego nas nie czeka.

Jednak historie wielu ludzi pokazują, że wystarczy czasem impuls, by dokonać czegoś niesamowitego. Upór i wytrwałość w tym, co chce się osiągnąć. Takie przypadki inspirują innych, bo skoro ktoś dał radę to i ja dam. Dobra energia, motywacja krąży po świecie. Wiele ludzkich zwycięstw poprzedziły klęski i strach o jutro, ale ważne jest, by się starać i walczyć, bo wiele można kupić, ale czas jaki jest nam dany, szybko się kończy i warto go wykorzystać jak najlepiej.

 

Inspirujące historie, które pokazują, że jeśli się chce – można wszystko

Dana Falsetti była w szkole szykanowana z powodu swojej wagi, wyśmiewana i poniżana, ale nie poddała się i pokazała, że waga nie jest przeszkodą w robieniu tego, co się chce. Dziewczyna została instruktorką jogi, otworzyła własną szkołę i i dostała wiele prestiżowych nagród w branży fitness.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply