9 powodów, dlaczego inteligentnym dziewczynom trudniej znaleźć faceta

Znalezienie miłości nie jest dla wszystkich tak samo łatwe. Zwłaszcza jeśli jesteś kobietą z wyższym ilorazem inteligencji, trudniej jest znaleźć satysfakcjonującą relację. Normy społeczne przyzwyczaiły nas do stereotypowego myślenia, że kobieta, która jest sama z pewnością ma coś nie tak z charakterem. A wcale tak nie jest.

Powodów dla których inteligentne kobiety mają trudniej jest wiele. My zgromadziliśmy 9 z nich.


aa


1. Inteligentne kobiety nie boją się być same

Wiedzą jak ważne jest, by być szczerym wobec siebie, zatem nie zamierzają tkwić w związkach, które są jednostronne. Nie wiążą się z kimś tylko dlatego, że boją się być same. Chcą być z kimś, kto je zrozumie i przy kim będzie mogła być sobą.

1


2. Wiedzą czego chcą

Każda kobieta ma pewien obraz mężczyzny, z którym chciałaby być. Kobieta inteligentna będzie szukała cech charakteru mężczyzny, które będą zapowiadać dobry i zgodny związek.

2


3. Nie potrzebują opiekuna

Kobiety inteligentne potrafią sobie radzić same. Wiedzą, co i gdzie załatwić. Dawniej kobieta przechodziła spod opieki ojca pod skrzydła męża. Inteligentna kobieta nie potrzebuje instrukcji, jak ma coś zrobić. Dlatego może odstraszać tym mężczyzn.

3


4. Nie biegają z randki na randkę

Kariera, przyjaciele, dobre zdrowie. Spotkania z przyjaciółmi czy wypad na rower jest dla nich ciekawszy niż randka z nieznajomym.

Kolejne przykłady znajdziesz na następnej stronie.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifehack.org

Reply