IQ Melanii vs IQ Michelle jest dość niepokojące podobnie jak ich mężów! Zdziwieni?

Szacuje się, że połowa ludzi na ziemi ma IQ na poziomie 90-110 punktów.

Tylko nieliczni mogą pochwalić się wysoką inteligencją sięgającą powyżej 140 punktów (w niektórych skalach powyżej 130). Szacuje się, że jest to zaledwie 0,5% populacji. Test inteligencji jest powszechnie stosowaną i uznawaną za miarę inteligencji ludzkiej. Osób wysoce inteligentnych jest niezbyt dużo w stosunku do ogółu. Zauważył to już w 1946 roku brytyjski naukowiec i prawnik Lancelot Ware i utworzył wraz ze wspólnikiem stowarzyszenie Mensa.

Aby się do niego dostać, członkowie w testach inteligencji muszą osiągnąć co najmniej 130 punktów. Do Mensy należy ponad 134 000 osób z ponad 100 krajów świata. Sądzi się, że osoby rządzące państwami i pełniące najwyższe stanowiska w danych krajach powinny mieć bardzo wysokie IQ. W końcu decydują o losach wielu ludzi. Nie zawsze jednak tak jest. Czasem celebryci z pierwszych stron gazem mogą pochwalić się wyższym ilorazem inteligencji niż prezydenci i premierzy państw.

Zobaczcie jakie ilorazy inteligencji mają znane osoby. Wśród nich są zarówno politycy, aktorzy oraz celebryci. Największe zainteresowanie budzi IQ Melanii Trump w porównaniu do Michelle Obamy oraz Donalda Trumpa w porównaniu do Baracka Obamy. 

1. James Franco (130)

2. Nicole Kidman (132)

3. Jodie Foster (132)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply