Z biednej i zakompleksionej dziewczynki stała się gwiazdą światowych wybiegów. Nie uwierzysz, kim faktycznie jest to smutne dziecko!

Często zazdrościmy sławnym i bogatym ludziom popularności oraz pieniędzy, których mają aż nadto.

Myślimy, że bogactwo łatwo do nich przyszło i nie musieli się zbytnio męczyć, aby osiągnąć sukces. Prawda niekiedy jest zupełnie inna. Tylko niektórzy urodzili się w majętnych rodzinach, a ich karierami pokierowali wpływowi ludzie. Reszta musiała wszystko zdobywać od zera. Kiedyś byli takimi samymi ludźmi jak my, jednak dzięki talentowi, determinacji i odrobinie szczęścia udało się im osiągnąć prawdziwe szczyty. Bohaterka tego artykułu jest na to doskonałym przykładem. Kiedyś była biedną i zakompleksioną dziewczyną z małego miasteczka, dziś jest znaną na całym świecie modelką.

Urodziła się 6 stycznia 1986 roku w małej rosyjskiej miejscowości Bashkir. W poszukiwaniu lepszego życia jej rodzina przeniosła się do górniczego miasta Yemanzhelinsk, niedaleko Czelabińska. Ojciec dziewczynki ciężko pracował w kopalni, aby utrzymać siebie, żonę i dwie śliczne córki. Niekiedy do domu wracał bardzo późno w nocy. Jego żona uczyła w przedszkolu gry na pianinie, ale ze skromnej pensji nie była w stanie sama utrzymać rodziny. Gdy zmarł jej mąż z powodu powikłań po zapaleniu płuc, kobieta sama musiała wyżywić swoje dzieci.

Nie było łatwo związać koniec z końcem. Dziewczynki były nastolatkami i kobieta nie chciała, aby rzuciły szkołę na rzecz pracy. Nasza bohaterka miała zaledwie 14 lat i jej dzieciństwo nie wyglądało kolorowo. Nie tylko dlatego że zmarł jej ojciec, ale również dlatego że nie była tolerowana w szkole. Irina wyróżniała się na tle innych dzieci. Była bardzo wysoka i miała ciemniejszą karnację po ojcu, który był Tatarem. Po matce Rosjance odziedziczyła niesamowity wdzięk i zdolności muzyczne. Przez kilka lat grała na fortepianie i śpiewała w chórze, do czego zachęcała ją rodzicielka.

Kim jest ta malutka dziewczynka? O tym na następnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : marketium.ru

Reply