Dziewczyna schudła 158 kilo! Jednak nadal jest okrutnie wyśmiewana, bo po wielkiej wadze pozostał jej nadmiar skóry

Nie zawsze zmiana wag, powoduje, że wszyscy wzdychają z zazdrości, bo pozbycie się nadmiaru kilogramów to często dopiero początek.

Otyłość, która sprawia, że człowiek nie jest w stanie sam o siebie zadbać jest wielkim problemem. Często jedne kilogramy napędzają inne, jak? To proste. Osoba otyła przejmuje się swoją wagą, wiec by się pocieszyć, by poprawić sobie humor sięga po słodycze, przekąski i wszystko, czego powinna się wystrzegać. Najczęściej opamiętani przychodzi, gdy stan zdrowia jest już zły.

Zrzucenia nadwagi nie jest wcale łatwe. Trzeba zupełnie zmienić życie, które było do tej pory podporządkowane jedzeniu. Zmienić ilość i jakość jedzenia, wprowadzić ćwiczenia i ruch. Nie każdemu to się udaje, jednak są osoby, które kiedy postanowią zmienić swoje życie i swój wygląd to trzymają się tego i zaczynają ostro ćwiczyć. A już rok lub dwa są zadowolone ze zmian i co ważne sukcesu.

Jacquline Adan ważyła ponad 220 kilo, gdy postanowiła zmienić swój dotychczasowy tryb życia i schudnąć. Miała 25 lat i przez wagę mogła się poruszać jedynie za pomocą wózka dla niepełnosprawnych. Niue mogła korzystać z życia jak wszyscy młodzi ludzie. Postanowiła zmienić to i 5 lat później jej waga zeszłą do 63 kilogramów! O ile zbędny tłuszcz udało się wyeliminować to dziewczynie pozostało wiele skóry.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply