Co kobiety interesuje w mężczyznach? Poznaj 7 cech, które kobiety uznają za bardzo atrakcyjne

Kobiety kiedy rozglądają się za mężem, zwracają uwagę na bardzo ciekawe rzeczy.

Tworzenie dobrego związku to nie raz wielkie wyzwanie, pogodzenie cech, które często są przeciwstawne, pójście na kompromis. Uważa się, że mężczyźni zwracają uwagę ciało kobiet – nogi, biust. Czy jest zadbana, czy ładnie się ubiera. A na co zwracają uwagę kobiety? Co dla nich jest atrakcyjne i sprawia, że serce bije szybciej.

Każdy ma własny gust i swoje preferencje, ale można wśród tego, co mówią kobiety znaleźć powtarzające się atuty. Nie tylko wysportowane ciało i piękny uśmiech są dla kobiet atrakcyjne. Niektóre uznane za atrakcyjne dla kobiet męskie zalety mogą zaskakiwać. Mamy dla was 7 z nich, które najczęściej przewijały się i powtarzały w kobiecych opisach tego, co uznają za atrakcyjne.

Jacy mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet

1. Kariera w szanowanej pracy

Praca ma wpływ na życie, na status materialny, ale także na poziom samorealizacji i rozwój człowieka. Kobiety za atrakcyjne uważają, gdy mężczyzna rozwija się w pracy, która budzi poważanie u innych – strażak, pilot, lekarz, przedsiębiorca mają bardzo wysokie „noty” na liście atrakcyjności mężczyzn w oczach kobiety. Może coś jest w tym uniformach? :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply