Co kobiety interesuje w mężczyznach? Poznaj 7 cech, które kobiety uznają za bardzo atrakcyjne

2. Posiadanie psa

Mężczyzna z psem jest dla kobiety sygnałem, że potrafi się zaopiekować słabszym stworzeniem, ale też, że jest gotowy na długoterminowe zobowiązania. A to dla wielu kobiet jest bardzo atrakcyjne. W jednym teście kobiety po wyglądzie miały ocenić mężczyzn. Ci sami, którzy uznani zostali za „łobuzów”, pokazami z psami mieli dużo lepsze noty od kobiet.

3. Efekt Clooneya

Okazuje się, że starsi, dojrzali mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet w każdym wieku. W oczach kobiet są niezależni finansowo, stabilniejsi i mniej skłonni do szaleństw. Starsi mężczyźni są uznawani za bardziej wpływowych, obytych i mądrzejszych. Efekt działa w drugą stronę, starsi mężczyźni wolą inteligentne i niezależne kobiety, choć zwracają uwagę także na to, czy kobieta dba o siebie.

4.  Trudny do zdobycia

Kobiety też lubią wyzwania i mężczyzna, który nie jest łatwy do zdobycia i nie podaje się na tacy, jest uznawany za atrakcyjnego. Gdy mężczyzna od razu pokaże zainteresowanie i chęć budowania relacji, wypada w oczach kobiety niekorzystnie. Stara gra w zdobywanie i starania, jak widać działa na ludzi nadal. Bardziej ceni się to, co trzeba było zdobyć z wysiłkiem.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply