Jak Beckham będzie wyglądać w 2020 roku? Prognozy z lat 90 śmieszą do rozpuku

David Beckham to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy świata.

Jego kariera rozpoczęła się w 1992 r. kiedy zadebiutował w Manchester United. Był młody, pełen energii i bardzo zdolny. Szybko zdobył opaskę kapitana reprezentacji, a dzięki małżeństwu z Victorią Adams, jedną z członkiń popularnego girlsbandu „Spice girls” zaczął bywać w towarzystwie i brylować na tzw. „ściankach”. 

Młody Beckham miał mnóstwo nastoletnich fanek. Wpatrzeni w niego jak w obrazek byli jednak również młodzi mężczyźni. Każdy nastolatek chciał być tak jak on. David lansował modę na fryzury. Kiedy ściął włosy na przysłowiową zapałkę, praktycznie ogolił głowę, zmieniło się myślenie Anglików o skinheadach. Media śledziły, jak się ubiera, co robi w wolnych chwilach, gdzie bywa. Był gwiazdą, której jednak głoszono upadek. 

W 1998 r. magazyn „FourFourTwo” zamieścił na swych łamach przerobione w Photoshopie zdjęcie piłkarza. 23-letniemu Anglikowi dodano lat. Przewidziano, jak będzie wyglądał w 2020 r., gdy stuknie mu 44 lata, a prościej dokładnie za rok.

Życie gwiazdy Manchester United nie potoczyło się najlepiej, po tym, jak jego klub stracił mistrzostwo w 1998 roku i stracił cały swój majątek w katastrofie Brylcreem w 2005 roku. Już po czterdziestce zostaje zredukowany do występów w drużynach weteranów Anglii i wspomina tęsknie o swoich czasach chwały – głosił magazyn.

Jego żonie Victorii zapowiadano zaś karierę projektantki ubrań dla puszystych. Najbardziej jednak śmieszy komputerowo wymodelowany wygląd piłkarza. Graficy chyba nie mogli być w większym błędzie. 

Przerobione zdjęcie znajdziesz na następnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply