Z tymi trikami zostaniesz najbardziej czarującą osobą w towarzystwie

Nie bój się przegrywać

Czarujący ludzie nie próbują wygrać na siłę. Wręcz przeciwnie dają więcej, niż ktokolwiek od nich oczekuje. Dla nich nie ma problemu przyznać się do słabości. Potrafią powiedzieć, że czegoś nie potrafią i poprosić o pomoc. Ludzie lubią prawdziwe emocje i szczerość. Wolą to dużo bardziej niż puszenie się i udowadnianie, że wszystko potrafi zrobić się super i bez niczyjej pomocy.

 

Z tymi trikami zostaniesz najbardziej czarującą osobą w towarzystwie

 

Utrzymywanie kontaktu wzrokowego

Jest bardzo ważne, kiedy patrzysz na rozmówców, oni nieświadomie kopiują twoją intonację, twoją mimikę i ruchy! To udowodnione, a nie ma nic lepszego niż poczucie, że jest się na swoim miejscu w otoczeniu przyjaznych ludzi. Dlatego będą się starać, żeby rozmowa przebiegała interesująco i ciekawie.

Sprawdzaj reakcję słuchających

Zwłaszcza kiedy opowiadasz dłuższą historyjkę czy anegdotkę. Sprawdzaj, czy w oczach ludzi kryje się zrozumienie, czy słuchają cię i wiedzą, co mówisz. Twoja postawa zdradza wtedy, że chcesz, by wszyscy dobrze cię zrozumieli, a nie mówisz dla samego gadania. Znajdź osobę, która rozumie, o co ci chodzi i wesprze cię, swoim zainteresowaniem, a wszystko pójdzie łatwo i przyjemnie.

Z tymi trikami zostaniesz najbardziej czarującą osobą w towarzystwie

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply