Mężczyzna pokazał, jak w kilka sekund otworzyć vana bez kluczyków. Nagranie opublikował, by przestrzec właścicieli

Najprostsze rozwiązania są najlepsze, a tym przypadku może okazać się, że będzie to powodem zmartwień wielu kierowców.

Zakup auta to duży wydatek, do tego dochodzą wszystkie opłaty i niezbędne papiery. A auto to wygoda, na którą stać coraz większą część ludzi. Nie jest się uzależnionym od autobusów, nie trzeba dźwigać zakupów. Jednak są i minusy tego, takie jak stanie w korkach i opłaty, paliwo i naprawy, gdy auto zaczyna niedomagać.

 

Dla wielu ludzi auto jest niezbędne do pracy. Z racji wykonywanego zawodu muszą sprawnie się poruszać. Popularnymi autami dla wszelkiego typu przewoźników i kurierów są vany, które produkowane są jako auta osobowe, które mają rzędy siedzeń oraz furgony do przewozu ładunków. Takie auta często padają ofiarami złodziei, którzy nie tylko kradną całe auta, ale często tylko ładunek. A to wielka strata dla właściciela.

 

Alan Hills pokazał niewiarygodnie prostą technikę, jak dostać się do vana bez kluczyków. Niestety nie potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu, a jedynie klucz i ostry śrubokręt. Banalnie prosty sposób przeraża właścicieli vanów, którzy apelują do producenta, by coś z tym zrobił. Alan pokazał włamanie na przykładzie Forda Transita.

 

Alan che zwrócić uwagę na problem, który dotyczy wszystkich właścicieli vanów od forda. Mężczyzna podkreśla, że nie chce pokazywać jak się włamywać, by zachęcać do łatwej kradzieży, ale chce, by producent zwrócił uwagę problem zamków. Właściciele samochodów są wściekli, bo płacąc 30 tys. funtów za auto, nie sądzili, że da się je ukraść kluczem za funta. Zobacz sam:

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply