Wiedział, że ukochana go zdradza. Na Walentynki podarował jej prezent, który będzie pamiętać do końca życia!

Wierność jest w związku bardzo ważna i dla wielu par to wymóg konieczny, bez którego nie da się stworzyć prawdziwej relacji. Przecież nie można budować uczucia na kłamstwie, dlatego im szybciej wyjdzie na jaw, że partner skoczył w bok, tym lepiej.

Wówczas mamy do wyboru trzy możliwości. Wybaczenie, rozstanie lub zemstę. Ci, którzy byli zakochani po uszy, najczęściej korzystają z trzeciego sposobu i starają się, aby niewierny za wszystko słono zapłacił.

Jeśli zrobią partnerowi coś nieprzyjemnego, mają chwilową satysfakcję, jednak to nie jest recepta na złamane serce. Po zdradzie trzeba się otrząsnąć i nie przekreślać innych, potencjalnych kandydatów. Życie można sobie ułożyć na nowo i często nowo poznany mężczyzna okazuje się o wiele lepszy niż poprzedni. Nic nie dzieje się bez przyczyny dlatego, jeśli w związku zdarzyła się zdrada, może to oznaczać, że między partnerami nie było miłości, a ich relacja z góry była skazana na niepowodzenie.

Przejdź na kolejną stronę, aby zobaczyć, jak kwestię zdrady rozwiązał pewien pomysłowy mężczyzna z Portugalii. Jego dziewczyna gorzko pożałowała, że była nielojalna!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : freenextyear

Reply