10 zasad, które pomogą ci w zdobywaniu nowych przyjaciół. Warto z nich skorzystać!

Przyjaciele są bardzo ważni, służą pomocą i dobrą radą, można z nimi wspaniale spędzać czas i rozwijać się. Kiedy jesteśmy dziećmi, poznawanie przyjaciół nie jest trudne, zawsze w klasie czy na szkolnym korytarzu znajdziesz grupkę dzieciaków o podobnych zainteresowaniach. Jednak co zrobić, gdy się jest się dorosłym. 

Kiedy musisz wejść w nowe towarzystwo, nie jest łatwo. Jednak warto poznawać nowych ludzi i zaprzyjaźniać się z nimi. Ponieważ często jedynie przyjaciele pomogą ci w kłopotach i nie pozostawią cię samemu sobie.


Funny faces friends taking selfie on sunny vacation day - Group of teenagers having fun with mobile photo camera outdoor - Concept of young students summer party together - Soft vintage filter look


1. Nie pisz scenariuszy

Nasza wyobraźnia często podpowiada nam, że nie ma sensu podchodzić i porozmawiać z jakąś osobą. Piszemy scenariusze, że taka osoba nas wyśmieje i nie uzna za wartego rozmowy. Ludzie są bardziej i otwarci niż myślisz.

Portrait of a very frightened girl


2. Rozmowa to nie horror, a komedia

Nie ma co się bać, poznawanie nowych ludzi może być przerażające. Jednak wystarczy wrzucić na luz i nie starać się imponować, za wszelką cenę, a wszystko pójdzie dobrze.

10 zasad, które pomogą ci w zdobywaniu nowych przyjaciół. Warto z nich skorzystać!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : brightside.me


Reply