Jakiej relacji oczekujesz od partnera? Test podpowie ci, czego tak właściwie szukasz

Żaden człowiek nie jest samotną wyspą. 

Czy tego chcemy, czy nie są nam potrzebni inni ludzie. Przyjaciele i członkowie rodziny, jak nikt potrafią zmobilizować do działania, choć bardzo często irytują nas swoim zachowaniem. W końcu znamy ich na tyle dobrze, by poznać wszystkie ich wady i przywary, wszystko to, co skrzętnie ukrywają przed obcymi. W życiu potrzebujemy jednak nie tylko bliskich. Musimy mieć nad sobą autorytety, na których możemy się wzorować. 

Innych ludzi potrzebują nawet samotnicy. W końcu muszą oni mieć się od kogo odciąć i kogo ignorować. Samotność nie byłaby żadną frajdą, gdybyśmy byli na nią skazani. Co jednak w sytuacji, gdy nie potrafimy z nikim się dogadać, a w każdym jesteśmy w stanie dojrzeć tylko to, co niefajne? Przede wszystkim należy sobie zadać pytanie, czego tak naprawdę szukamy i potrzebujemy? Jacy jesteśmy i z kim będziemy się dobrze uzupełniać i dogadywać? 

Na te pytania wcale nie jest tak łatwo odpowiedzieć. Na szczęście mamy małą podpowiedź. Jest nią poniższy test. Dokonaj spontanicznego wyboru tancerzy i przekonaj się, co będzie dla ciebie najlepsze. 

Para pierwsza

Pierwszą parę wybierają ludzie o wrażliwych duszach. To romantycy, którzy w swoim życiu szukają kogoś, kogo mogliby obdarzyć swoją czułością i prawdziwym uczuciem. Chcą budować trwałe i długoletnie związki. Kochają jednak flirtować, wymieniać się dowodami miłości oraz drobnymi upominkami.

Jeśli dokonałeś takiego wyboru, oznacza to, że doceniasz zarówno hojność partnera, jak i jego maniery, a miłość to dla ciebie wspólne cieszenie się małymi radościami i wzajemne się adorowanie.

Więcej par znajdziesz stronę dalej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply