Na co zwracać uwagę, by nie wydać dużo na ciuchy, a wyglądać zawsze doskonale i elegancko

Nie zawsze trzeba wydawać krocie, by wyglądać dobrze i elegancko.

Jeśli nie jesteś fanką wydawani kroci na ciuchy, to spodobają ci się te triki. Ubranie wiele o nas zdradza, są też sytuacje, w których należy odpowiedni wyglądać, by zrobić dobre wrażenie. Wiele osób powtarza, że wygląd nie ma znaczenia, ale nie jest to do końca prawdą, bo ludzie są wzrokowcami, a przysłowia „jak cię widzą, tak cię piszą”, nie wzięły się znikąd.

Nie chodzi o to, by wydawać wielkie pieniądze na ciuchy czy czuć się źle, bo stać nas tylko na sieciówkę. Wiadomo, zawsze należy dbać o to, by ubranie było czyste i pachnące. To jest najważniejsze. Stosowanie zasady mniej niż więcej też się przydaje, bo przesada nigdy nie robi dobrego wrażenia. Zamiast martwić się, warto zastosować kilka sztuczek, które sprawią, że ciuchy będą wyglądały na lepszej jakości. Zanim wydasz niepotrzebnie pieniądze, sprawdź, no co warto zwrócić uwagę.

6 tricków, które sprawią, że twoje ciuchy będą się lepiej prezentować

1. Zwróć uwagę na materiał

Sieciówki oferują to, co prezentują na wybiegach projektanci. Jednak z gorszych materiałów i gorzej uszyte. Zwracaj uwagę na to, z czego są wykonane ciuchy, stawiaj na naturalne materiały. Dobra bawełna, wełna, skóra. Lepiej mieć mniej ciuchów a z lepszego materiału. Wiskoza i akryl może zniszczyć wygląd nawet najlepiej skrojonej rzeczy.

2. Dopasuj kolory

Trzymanie się podobnej tonacji, dodaje elegancji i klasy stylizacji. Podobne i stonowane odcienie są zawsze dobrym pomysłem. Przy zakupach zwróć uwagę na to, co już masz w szafie i czy nowa rzecz będzie pasowała do zestawów, którymi dysponujesz. Zauważ, że projektanci wypuszczają całe linie ciuchów w tym samym odcieniu. Gdy brakuje ci koloru, zawsze zostają ci dodatki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply