Wygrała milion, lecz przegrała życie! Zobacz, co zrobiła z wielkimi pieniędzmi i czego dziś najbardziej żałuje

Wielkie pieniądze często nie idą w parze ze szczęściem. Chociaż sądzimy, że milion rozwiązałby kilka naszych problemów, to jednak okazuje się, że może przysporzyć ich znacznie więcej.

Kto z nas nie marzył o tym,  że gdy wygrałby wielkie pieniądze, to jego życie byłoby znacznie lepsze. Nowy dom, samochód, wakacje dla całej rodziny i oczywiście rozstanie z pracą. Wystarczy tylko wysłać kupon i czekać na szczęście. Niestety, losy zwycięzców różnych loterii często są dramatyczne. Popadają w długi, nie potrafią dysponować tak ogromnymi pieniędzmi.

 

 

To właśnie przytrafiło się Jane Park, która została najmłodsza w historii zwyciężczynią loterii EuroMillions. Miała 17 lat i milion na koncie. Zaczęła realizować wszelkie zachcianki, jakie tylko miała. Teraz ma 21 lat i twierdzi, że osoby w tak młodym wieku nie powinny mieć niekontrolowanego dostępu do takich pieniędzy. Zdradziła, że jest uzależniona od zakupów, nie może znaleźć chłopaka, który byłby zainteresowany nią, a nie pieniędzmi. Wyjazdy do drogich kurortów są nudne i stresujące.

Historię dziewczyny przeczytacie na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.com, daylimaiil.com, youtube.com

Reply