Jane sprzedaje zdjęcia piersi napalonym facetom. Pieniądze oddaje na cele charytatywne

Jane Park to bardzo kontrowersyjna postać. 

24-latka z Edynburgu w wieku zaledwie 17 lat wygrała milion funtów (około 4,8 miliona zł) w loterii EuroMillions. Pieniądze nie przyniosły jej jednak szczęściem a wręcz je odebrały. Młoda dziewczyna uzależniła się od zakupów, a pieniądze trwoniła w drogich, ekskluzywnych butikach. Chłopak, z którym się związała, był z nią tylko dla pieniędzy. Zaczęła popadać w kompleksy i poprawiać wygląd u chirurga. 

Jednym z zabiegów, na które się zdecydowała było powiększenie piersi. Trzeba przyznać, że operacja wyszła dobrze, choć kobiecie zaczęły doskwierać problemy z kręgosłupem. Nie przeszkodziło jej to jednak w chwaleniu się swymi „atutami” na swym Instagramie.

Jane szybko doszła do wniosku, że nie brak mężczyzn, którzy „ślinią się” na jej widok. Pojawiały się komentarze od tych, którzy chętnie zobaczyliby jej piersi w pełnej krasie. Milionerka wpadła na niecodzienny pomysł. Postanowiła na nich zarobić. Pochwaliła się tym w Internecie: 

Czuję się taka silna! Sprzedawałam zdjęcia topless online ludziom, którzy desperacko chcą zobaczyć moje cycki za 50 funtów (ok. 240 zł) i przekazałam pieniądze na cele charytatywne! – powiedziała. 

Czuję się jak Robin Hood. Biorę pieniądze od bogatych mężczyzn, którzy chcą zboczyć i daję jej mniej zamożnym, którzy chcą jeść – dodała. 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply