Czy każdy samochód da się naprawić? Tak, a zdjęcia tych aut dowodzą, że dla niektórych mechaników nie ma rzeczy niemożliwych

Samochód to wynalazek, który zrewolucjonizował świat, gdyż umożliwił ludziom łatwe i szybkie przemieszczanie się. Nic więc dziwnego, że posiadanie auta jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. 

Każde auto wymaga od czasu do czasu pewnego remontu czy naprawy i to od jego właściciela zależy, jak profesjonalnie ta usługa zostanie wykonana. Przezorni kierowcy powinni odkładać sobie jakieś zaskórniaki, na wypadek niespodziewanej wizyty u mechanika, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy coś się w nim popsuje lub kiedy zostanie uszkodzony na drodze. Niestety czasem koszty naprawy ukochanych czterech kołek są bardzo wysokie i jeśli zaskórniaki nie wystarczą, to właściciele niekiedy w tańszy i alternatywny sposób chcą dokonać napraw.


car-2

 


Kreatywność w reperowaniu samochodów zdaje się nie mieć granic. Czasem takie domorosłe naprawy przeczą prawom fizyki, ale jakimś cudem działają i auta jadą. Nie lepsi są też niby profesjonalni mechanicy, którzy chcąc zaoszczędzić na materiale, wykorzystują różne dziwne rzeczy do rozwiązania wykrytych usterek. Tak nieprofesjonalnie połatane auta budzą postrach na drodze, zdziwienie oraz oczywiście śmiech.

Oto dwadzieścia przykładów na to, że nie każdy powinien zajmować się mechaniką samochodową.

1. Trzyma się? Trzyma i to jest najważniejsze

car repair (1)


2. Okno na bogato

Koniecznie odwiedźcie kolejne strony, gdyż prezentowane tam przeróbki aut to prawdziwe majstersztyki i czysty wyraz „geniuszu” mechaników samochodnych. 

car repair (4)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralshore.com

Reply