Pamiętacie chłopca urodzonego z połową mózgu? Teraz możecie zobaczyć jego pierwsze spotkanie ze Świętym Mikołajem

Magia Świąt Bożego Narodzenia sprawia, że jest to czas wyjątkowy, w którym dzieją się niezwykłe rzeczy, np. przychodzi długo wyczekiwany Święty Mikołaj. Spotkania z tym dobrodziejem doczekał się Jaxon Emmertt Buell, chłopiec, który urodził się z połową mózgu.  

Jaxon nazywany jest „cudownym dzieckiem”, ponieważ wbrew opiniom lekarzy wciąż żyje. Chłopiec urodził się z poważnymi deformacjami, gdyż nie rozwinęła się u niego połowa mózgu i czaszki. Kiedy rodzice usłyszeli informację o złym stanie zdrowia dziecka, postanowili, że ich syn się urodzi, a oni zrobią wszystko, by zapewnić mu jak najlepszą opiekę i leczenie. Ich starania  przynoszą skutek, ponieważ Jaxon skończył już roczek i przeżył swoje pierwsze prawdziwe Święta Bożego Narodzenia.


dziecko-2


Jak pamiętacie, historia Jaxona jest znana tysiącom internautów na całym świecie. Jest to głównie zasługa mamy Bretanii, która na Facebooku zamieszcza informacje o tym, jak chłopiec się rozwija. Dzięki publikowanym fotorelacjom widać, że maluch jest szczęśliwy pod opieką troskliwych rodziców, którzy starają się, by miał normalne dzieciństwo.

Chłopiec wbrew przewidywaniom rośnie i poznaje świat

dziecko-1


Podczas Świąt Bożego narodzenia rodzice zrobili Jaxonowi fantastyczną niespodziankę i zaprosili Świętego Mikołaja, by chłopiec mógł sam doświadczyć magii świąt. Dziecko było zainteresowane nową, tak ciekawą z wyglądu postacią i spokojnie spędziło czas na rękach mężczyzny. Spotkanie uwieczniono na fotografiach.

Święty Mikołaj to ważna postać dla każdego dziecka

jaxon-santa-1-600x401

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply