Sposób trzymania kierownicy w samochodzie nie jest przypadkowy i zależy od charakteru człowieka! Sprawdź, co mówi o Tobie

Czynności wykonywanie machinalnie są kopalnią wiedzy o człowieku.

Ludzie nic nie robią przypadkowo. Nawet najmniejszy gest jest wyrazem ich osobowości, gdyż stanowi wynik wcześniejszych doświadczeń i zgromadzonej wiedzy. Dodatkowo nad wszystkim czuwa podświadomość, która steruje człowiekiem i decyduje o wielu niuansach zachowania.

Istnieje wiele sposobów, by określić typ osobowości, jaki posiada dana osoba, gdyż wewnętrzne usposobienie jednostki objawia się w każdej dziedzinie jej życia. Charakter człowieka wpływa na wszystkie jego decyzje, zarówno te dotyczące rzeczy ważnych, jak i codziennych błahostek.

Jednym ze sposobów określenia typu osobowości człowieka, jest zwrócenie uwagi na to, jak prowadzi samochód. Układ rąk na kierownicy zdradza bowiem, czy ktoś jest nieśmiałym marzycielem, a może przebojowym perfekcjonistom.

Spośród 10 najpopularniejszych ułożeń dłoni na kierownicy wybierz to, które najczęściej stosujesz i sprawdź, co mówi o Tobie.


1. Minimalista

Starasz się żyć prostym i spokojnym życiem, pozbawionym egzaltacji. Od imprezowego tłumu znajomych wolisz kilku bliskich przyjaciół, z którymi kreatywnie spędzasz czas. Choć cenisz sobie prostotę, nie jesteś nudnym  człowiekiem. Wiele osób ceni sobie twój minimalistyczny styl i klarowny punkt widzenia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : club.iyaa.com

Reply