Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia…

5. Rodzina Revis z Północnej Karoliny (USA)
Tygodniowe zaopatrzenie dla 4 osób, koszt $341.98 (ok.1 382 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...



6.Rodzina Ukita z Kodaira City (Japonia)
Żywność dla czterech osób, koszt: $317.25 (ok. 1 281 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...



7. Rodzina Al Haggan z Kuwejtu
Wyżywienie dla 8-osobowej rodziny, koszt: $221.45 (ok. 893 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...



8. Rodzina Casales z Cuernavaca (Meksyk)
Produkty dla 5 osób, koszt: $189.09 (ok. 763 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply