Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia…

9. Rodzina Dong z Beijing (Chiny)
Artykuły spożywcze dla 4-osobowej rodziny, koszt: $155.06 (ok. 626 zł)

Chiny



10. Rodzina Sobczyńskich z Konstancin-Jeziorna (Polska)
Żywność na tydzień dla 5 osób i psa, koszt: $151.27 (ok. 610 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...



11. Rodzina Ahmed z Kairu (Egipt)
Zakupy dla 12 osób, koszt: $68.53 (ok. 275 zł)

Egipt



12. Rodzina Batsuuri z Ulaanbaatar’u (Mongolia)
Jedzenie dla 4 osób, koszt: $40.02 (ok. 161 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply