Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia…

13. Rodzina Patkar z Ujjainu (Indie)
Produkty dla 4-osobowej rodziny, koszt: $39.27 (ok. 157 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...



14. Rodzina Ayme z Tingo (Ekwador)
Żywność dla 9 osób, koszt: $31.55 (ok.126 zł)

Ekwador



15. Rodzina Namgay z wioski Shingkhey (Butan)
Jedzenie dla 13-osobowej rodziny, koszt $5.03 (ok. 20 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...



16. Rodzina Aboubakar z obozu Breidjing w Czadzie (Sudan)
Produkty dla 5 osób, koszt $1.23 (niecałe 5 zł)

Poprosili każdą z rodzin, aby udała się na zakupy i kupiła typowe tygodniowe jedzenie. Ostatnia fotografia daje do myślenia...

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply