Jeremy Clarkson o mechanice pojazdów wie niemal wszystko, ale ma kłopot ze złożeniem zwykłego kartonowego pudełka!

Jeremy Clarkson to znany na całym świecie dziennikarz zajmujący się motoryzacją. Jego programy przyciągają miliony widzów, a on sam jest uważany za postać dość kontrowersyjną. Można się zgadzać lub nie z jego postawą i opiniami, ale na pewno nie można odmówić mu rozległej wiedzy, o każdym aspekcie funkcjonowania auta.

Wydaje się, że ktoś taki jak Jeremy Clarkson, czyli osoba o dużej wiedzy technicznej, nie powinna mieć kłopotu ze złożeniem pudełka z firmy kurierskiej. A jednak tak jest! Zwykłe pudełko oferowane klientom przez firmę DHL, okazało się być sporym wyzwaniem, a jego złożenie zajęło dziennikarzowi ponad trzy minuty.


pudełko-pas


Sekundantem podczas tego zadania był oczywiście Richard Hammond. Telewizyjny kolega Jeremiego miał niezły ubaw, gdy patrzył, jak dopasowanie kartonowych ścianek i zakładek przerasta zdolności Clarksona. Ostatecznie dziennikarzowi udało się złożyć pudełko, choć miał nawet kłopoty z jego zamknięciem.

Przydałaby się instrukcja obsługi

pudełko-1


Jak myślicie, czy to były celowe wygłupy czy Jeremi faktycznie nie mógł zwizualizować sobie końcowego efektu zadania, a przez to nie wiedział, jak dopasować boki i zakładki rozłożonego pudełka? Mamy nadzieję, że to drugie, ponieważ dobrze jest wiedzieć, że nawet największe gwiazdy mediów są zwykłymi ludźmi, których od czasu do czasu przerastają na pozór łatwe zadania.

Czy rzeczywiście było to takie trudne?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply