Dwa lata temu swoim więziennym zdjęciem zachwycił świat. Teraz znów jest na wolności, ale jego życie bardzo się zmieniło

Czasem jedna chwila może niespodziewanie odmienić całe życie i dać nadzieję na lepsze jutro.

Kariera w modelingu to dość pożądana droga zawodowa we współczesnym świecie. O sukcesie w branży modowej marzą już nie tyko dziewczynki, ale również chłopcy, ponieważ chodzenie po wybiegach czy pozowanie przed obiektywem to bardzo intratne zajęcie.

jeremy-meeks-p

Dobry model musi mieć trzy cechy: być osobą wysoką, mieć nietuzinkową urodę i charyzmę, która tkwi w spojrzeniu. Te wymagania sprawiają, że z grona chętnych do wkroczenia na wybiegi, tylko nieliczni mają szansę odnieść sukces i na dłużej pozostać w zawodzie.

Zazwyczaj ktoś zainteresowany pracą modela czy modelki, zgłasza się do odpowiedniej agencji i tam szuka szczęścia, ale Jeremy Meeks nie musiał tego robić, bo w 2014 roku swym więziennym zdjęciem zachwycił fotografów, projektantów i wszystkie kobiety na świecie.

Jeremy niedawno wyszedł z wiezienia. Jeśli jesteście ciekawi, co teraz robi, koniecznie odwiedźcie kolejne strony artykułu. 

jeremy-meeks-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : paraloscuriosos.com

Reply