Z pozoru to normalna para, ale gdy zobaczysz drugą część zdjęcia, zrozumiesz, że zmagają się z problemem, który zniszczyłby niejeden związek!


Jesse nie znał jeszcze wtedy Kelly. W czasie misji w Afganistanie w 2009 roku rozbrajał miny na polu minowym i – niechcący – wszedł na ukrytą bombę. Wybuch spowodował poważne uszkodzenia całego ciała. Mężczyzna przeżył, ale – mimo ogromnych starań lekarzy – stracił obie nogi, które lekarze musieli amputować tuż nad kolanami.

Po długich miesiącach spędzonych w szpitalu Jesse zaczął powoli wracać do zdrowia i godzić się ze zmianami, jakie zaszły w jego życiu, chociaż niełatwo było mu się pozbierać po uszczerbku na zdrowiu, jakiego doznał.


Lekarze przygotowali dla niego protezy nóg, dzięki którym mógł zacząć się przemieszczać inaczej niż na wózku inwalidzkim. Kelly poznał w czasie zawodów pływackich w w San Diego, gdzie po raz pierwszy pojawił się publicznie w nowych protezach.

Pamiętam tylko, że bardzo mnie wtedy zaintrygował – wspomina kobieta. Był wyjątkowy, jednak nie przez swoje nogi, a przez charakter.

Wzruszająca fotografia, na której Kelly trzyma męża na ramionach, szybko wzbudziła zainteresowanie internautów. Została zrobiona przez fotograf Sarah Ledford w czasie wizyty małżeństwa u rodziny Kelly w Idaho, podczas rodzinnej sesji zdjęciowej.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply