Musiał zaprzeczać, że nie jest Jezusem. Teraz sugerują, aby go ukrzyżować! Czy dojdzie do najgorszego?

Większość ludzi uwielbia podróże. Któż nie chciałby rzucić wszystkiego i wybrać się do jakiegoś ciepłego i egzotycznego miejsca?

Uciec na kilka tygodni, miesięcy czy lat od problemów i zgiełku ówczesnego świata. Nie każdy lubi życie w wielkim mieście i niejednokrotnie słyszeliśmy o ludziach, którzy zostawili wszystko i zdecydowali się zamieszkać w małej chińskiej wiosce czy niewielkiej chatce zlokalizowanej pośrodku Syberii.

Daniel Christos to młody człowiek pochodzący z australijskiego Perth, któremu znudziło się zwyczajne życie. Zamiast pracować za biurkiem, wybrał się w podróż dookoła świata. Wcześniej miał dobrą, lecz stresującą pracę. Jako inżynier oprogramowania żył w ciągłym napięciu i cały czas był niewypoczęty. Którego dnia zdał sobie sprawę, że to życie nie jest dla niego. Zrezygnował z dóbr materialnych i ruszył przed siebie w poszukiwaniu przygód.

Miałem siwe włosy, byłem zestresowany, zmęczony, zbyt mało spałem. Zacząłem podróżować i wiem, że nigdy nie przestanę. To przyjemniejszy sposób na życie — wyjaśnił podróżnik.

Kiedy przemierzał Kenię, ludzie zaczęli na niego dziwnie patrzeć. Wszystko przez jego oryginalny wygląd, który budził niemałe zainteresowanie. Daniel nosi długą i gęstą brodę, długie „szaty” i porusza się boso. To sprawiło, że zaczęto mylić go z Mesjaszem.

Jakie były tego konsekwencje? O tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply