Zakochali się w sobie w przedszkolu. Nie mieli pojęcia, że ich losy połączą się trzydzieści lat później! Wszystko dzięki internetowej randce!

Życie jest pełne niespodzianek, jeśli uważasz, że coś możesz sobie zaplanować i być tego pewnym, cóż możesz się zdziwić.

Zwłaszcza miłość, ma co do człowieka własne plany i kiedy się nie spodziewamy, potrafi nieźle namieszać. Miłość ma różne oblicza i doświadczamy ich od początku życia. Jest miłość matczyna, która towarzyszy nam od pierwszych chwil. Jest nastoletnia miłość, szalona i pełna pasji. Jest miłość dwojga małżonków, którzy przeżyli ze sobą niejedno i wiedzą, że to, co mają jest najważniejsze.

 

sunset-hands-love-woman

 

Każdy za najpiękniejszą uzna pierwszą, niewinną i słodką miłość kilkulatków. Dzieci w  przedszkolach zakochują się uroczą miłością, która rozśmiesza rodziców. Fakt, że czasem obiekt zakochania zmienia się między pierwszym śniadaniem a drzemką. Czasami taka miłość potrafi trwać i zapadać w pamięć na długie lata.

Jednak czas leci, dzieci idą do innych szkół i inne sprawy zaprzątają im czas. Przychodzi czas na inne miłości, inni ludzie stają się ważni. A przedszkolna miłość przechodzi do anegdot, które lubią wspominać rodzice. Trzeba pamiętać, że los ma swoje plany i dlatego, nigdy nie wiadomo jak to jest z tą miłością.

pexels-photo-23971

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifebuzz.com

Reply