Kagańce dla psów, które wyglądają jak ludzkie twarze. Te obrazki będą was nękać po nocach!

W sieci kupimy już chyba wszystko.

Od rzeczy najpotrzebniejszych, jak jedzenie, ubrania czy środki czystości po przedziwne gadżety, których nie potrzebujemy, ale fajnie wyglądają na półce. Sklepy internetowe prześcigają się w ofertach i coraz częściej można odnieść wrażenie, że nie liczy się już tylko taniej, ale też dziwniej. W dziedzinie tego, co nietuzinkowe i śmieszne dominuje AliExpress, ale i Amerykanie mają się ostatnio czym pochwalić…

W sklepie Amazon, który swego czasu był internetową księgarnią, pojawiły się bowiem kagańce dla psiaków, które wywołują w człowieku niespotykany miks uczuć. Wykonane z lateksu maski mają imitować dolną połowę ludzkiej twarzy. Ich karykaturalny wygląd może śmieszyć, straszyć i obrzydzać jednocześnie.

Projektanci kagańców przesadnie podkreślili niektóre elementy ludzkie wyglądu. Można więc zaopatrzyć się w maskę z czerwonymi ustami ułożonymi w charakterystyczny dziubek, taką z olbrzymimi zębiskami rozciągniętymi w złowieszczym uśmiechu, małymi żółtymi ząbkami opryszka, albo taką z wielkim nosem i cygarem. Możliwości jest naprawdę wiele. 

Zabawne kagańce są sprzedawane na Amazonie za cenę od 10 do 13 dolarów (40 – 50 zł). Jak podaje producent, są przeznaczone dla zwierząt domowych, nie powinno się jednak umieszczać ich na pyskach zbyt małych psiaków. Maski mają chronić ludzi przed pogryzieniem przez zwierzęta agresywne i psy przed zjedzeniem nieodpowiedniego jedzenia. Mają otwory w nosach i ustach, przez które psy mogą oddychać. Nie wszystkim jednak przypały do gustu. 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply