Kamera nagrała, co pies zrobił ze śpiącym dzieckiem. To niesamowite!

Niejednokrotnie zwierzęta udowadniają, że mają więcej empatii i współczucia niż ludzie. Potrafią bezgranicznie kochać ludzi i starają się pomagać im na każdym kroku. Zwłaszcza psy! To zwierzaki, które od wieków towarzyszą człowiekowi, ochraniając go i dbając o niego. Wiele zmieniło się od czasu, kiedy pies i człowiek zaczęli wspólnie żyć. Jednak są rzeczy, które są stałe na tym świecie. 

Obecnie większość ludzi na świecie ma zawsze przy sobie telefon. Dlatego można uwiecznić chwile, które wcześniej można było tylko opowiadać znajomym, a oni często nie wierzyli.To wideo zostało nagrane przez matkę dziecka, która pilnie przyglądała się relacji między jej nowo narodzonym dzieckiem a ich psem.

pies


To nagranie łapie za serce, pokazuje, że zwierzęta tez mają uczucia i cieszą się i dbają o nowego członka rodziny. Niemowlak sobie słodko spał, gdy zakradł się do niego pies…

 

Psiak przykrywa dziecko, zabezpiecza je i chroni, jak to w jego pojmowaniu jest najlepsze. Dziecko może bezpiecznie i spokojnie spać mając takiego opiekuna. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply