Kamery telewizyjne wyłapały na trybunach piegowatego chłopca. Jego zachowanie doprowadziło prezenterów do łez!

Znasz to uczucie, kiedy oczy wszystkich skierowane są tylko na ciebie i nie za bardzo wiesz jak się wtedy zachować? To niezbyt komfortowa sytuacja dlatego staramy się z niej wybrnąć najlepiej, jak potrafimy. Czasem wychodzi śmiesznie i później musimy się wstydzić swojego zachowania.

Takie incydenty często zdarzają się na przyjęciach weselnych. Kamerzysta podchodzi, by cię sfilmować, a ty za wszelką cenę chcesz tego uniknąć, bo np. właśnie jesz rosół i na twoje brodzie wciąż wisi kilka klusek. Nie wiadomo co wówczas zrobić, więc zazwyczaj się uśmiechasz lub po prostu zakrywasz twarz.

chlopak-na-trybunach


Przeciętny człowiek nie jest przyzwyczajony do obecności kamer. Co innego gwiazdy i celebryci, którym takie sytuacje nie są obce i wiedzą jak sobie z nimi poradzić. Zwykły Kowalski w zderzeniu z weselnym „fotoreporterem” z nie ma szans.

W Nebrasce odbyły się niedawno rozgrywki pomiędzy TCU Horned Frogs i Coastal Carolina Chanticleers. Zainteresowanie kamer wzbudził pewien chłopiec, który wraz z matką siedział na trybunach. Młody fan szybko zorientował się, że jest pokazany w transmisji na żywo i chciał zapewne jak najlepiej wypaść. Czy mu się udało? Oceńcie sami! Prezenterzy mieli ubaw po pachy!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply