Wstrząsający przypadek medyczny z Jemenu: oczy 12-letniej dziewczynki zamiast łez wydzielają… kamienie! Zobaczcie nagranie

Choć medycyna bardzo dynamicznie się rozwija, to nie potrafi jeszcze wyjaśnić wszystkich dolegliwości, jakie dotykają ludzi.

Różnorodność chorób występujących na świecie jest ogromna. Wiele schorzeń ma szokujący przebieg, który sprawia, że lekarze bezradnie załamując ręce, gdyż kompletnie nie wiedzą, co może być przyczyną cierpienia pacjenta.

Historia medycyny jest niezwykle bogata i na jej kartach można odnaleźć opisy przypadków, które bardziej wydają się fragmentami fantastycznych książek, niż zapiskami stanu zdrowia pacjentów. Do chyba najlepszy dowód na to, jak skomplikowany jest ludzki organizm i jak wielu różnym patologiom może ulec.

Bardzo ciekawy medyczny przypadek odnotowano niedawno w Jemenie, gdzie do lokalnego lekarza zgłosiła się rodzina z 12-letnią dziewczynką, której oczy podczas płaczu zamiast łez, uwalniały małe kamyki. Zszokowany lekarz nagrał wizytę pacjentki i opublikował ją w internecie, by wszyscy uwierzyli w istnienie tej amonali.

Koniecznie zajrzyjcie na kolejne strony i zbaczacie nagranie z Jemenu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : alabamauncut.com, dailymail.co.uk, youtube.com

Reply