Osierocony kangurek znalazł pocieszenie w ramionach pluszowego misia. To zdjęcie w kilka dni podbiło serca ludzi na całym świecie!

Niektóre zdjęcia są w stanie wzruszyć nawet największego twardziela. Ta fotografia z dnia na dzień podbiła internet i nie ma co się dziwić, w końcu taki widok nie zdarza się codziennie. Przedstawia osieroconego kangurka Doodlebuga rozkosznie przytulającego się do wielkiego misia.

Pracownicy ogrodu zoologicznego postanowili ukoić jego ból po stracie matki i podarowali mu pluszową maskotkę. Jak widać, bardzo dobrze spełniła swoje zadanie. Kangurek nie rozstaje się z nią na krok!

2


Wzruszające zdjęcie opublikowano na facebookowym profilu australijskiego wydania dziennika „The Guardian”. W niecałe sześć godzin polubiło je ponad 26 tys. internautów. Udostępniano je aż 7 tys. razy!

Chyba nie ma osoby, która, choć na chwilę nie chciałaby przytulić malca i ulżyć mu w cierpieniu po stracie matki. Niektóre zwierzęta tak samo mocno jak ludzie, przeżywają odejście najbliższych. Ta fotografia jest na to najlepszym dowodem.

2

Jeśli spodobał ci się ten wpis, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : seekape.com

Reply