Zlecenie wykonania karykatury to dość śmiała decyzja, zwłaszcza jeśli rysunek ma zrobić tajemniczy SketchyCrab

Choć człowiek ogólnie nie lubi jeśli ktoś specjalnie zwraca uwagę na jego wady, to ma szczególną słabość do karykatur, które w śmieszny, ale też i brutalny sposób pokazują ludzkie mankamenty.

Własną karykaturę często przywozi się jako pamiątkę z wakacji, gdyż w turystycznych miejscowościach deptaki są wypełnione lokalnymi artystami, którzy między innymi wykonują satyryczne portrety. Jeśli ktoś nie miał okazji zrobienia sobie takiej karykatury, a koniecznie chce wiedzieć jakby ironiczne zinterpretował jego urodę artysta, to może poprosić o pomoc SketchyCraba.


caricature-p


Jak nazywa się i kim jest SketchyCrab? Tego nie wiadomo, ale za to wiadomo, że to ktoś z poczuciem humoru, dobrym zmysłem obserwacji i własnym stylem. Artysta na życzenie internautów rysuje ich karykatury z nadesłanych zdjęć. Trzeba przyznać, że złośliwości mu nie brakuje, a internautom odwagi, bo nie każdy dobrze znosi krytykę i wyolbrzymianie jego defektów urody. Pamiętajcie, czasem dobrze spojrzeć na siebie z dystansu, przez pryzmat krzywego zwierciadła, by zrozumieć że nie jest się idealnym.

Brewka i wąsik

caricature-22


Z kolegą pryszczem

Zapraszamy do obejrzenia galerii na kolejnych stronach. 

caricature-21

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredpanda.com

Reply