Fotograf kładzie rękawice i kask motocyklisty obok główki dziecka. To, co się za tym kryje łamie serce

Kim Stone jest znanym fotografem z Florydy, który uwiecznia szczęśliwe i emocjonujące chwile z życia wielu ludzi. Kobieta zrobiła już mnóstwo fantastycznych zdjęć, ale tę sesję z pewnością zapamięta na długo.

Sąsiadka Kim poprosił ją niedawno o sfotografowanie jej nowo narodzonej wnuczki Aubrey. Dziewczynka nigdy nie pozna ojca, ponieważ zmarł cztery tygodnie przed jej narodzinami. 25-letni Hector kochał jeździć motocyklem i jego bliskim zależało, aby na zdjęciach były obecne rzeczy należące do niego.

1


Owinęłam dziecko w kocyk, który zrobiła babcia. Położyłam obok jej główki kask i rękawice ojca. Dziewczynka zaczęła się śmiać. Złapałam za aparat i od razu uwieczniłam to na fotografii. Kathryn — matka dziecka stała za mną i szlochała.

2


Ponad 350 tysięcy osób polubiło na stronie Kim to wzruszające zdjęcie. Internauci wyrażali pod nim swoje emocje i składali kondolencje rodzinie zmarłego.

Zrobiłam zrzut ekranu, aby kiedyś pokazać to Aubrey. Wsparcie obcych ludzi dało mi trochę spokoju i sprawiło, że mniej płakałam — powiedziała wzruszona Kathryn.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.de

Reply