Żaden rowerowy gadżet nie zwiększa bezpieczeństwa w takim stopniu, jak kask The Lumos! Ten wynalazek to prawdziwa rewolucja!

Dbałość o bezpieczeństwo powinno być podstawą każdej aktywności człowieka.

Rower to jeden z popularniejszych środków komunikacji, zwłaszcza w mieście. Z roku na rok na całym świecie przybywa cyklistów, ponieważ ludzie są już zmęczeni staniem w korkach czy zatruwaniem środowiska spalinami aut i wolą dla zdrowia trochę popedałować.

Codzienna jazda rowerem pomaga utrzymać kondycje i zapewnia codzienną dawkę wysiłku fizycznego. Jedni korzystają z dwóch kółek w ramach rekreacji, a dla innych to zwykły środek transportu do poruszania się po drogach. Niezależnie jednak od tego, jaki jest cel przejażdżki, każdy rowerzysta powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Podstawą odpowiedzialnej jazdy na rowerze, jest odpowiednie zabezpieczanie głowy przed ewentualnymi urazami, czyli założenie kasku. Warto pamiętać, że rowerzysta w starciu z autem zawsze jest na przegranej pozycji, a taki kask może uratować życie!

By miejska jazda na rowerze była jeszcze bezpieczniejsza, stworzono nowoczesny kask, o którego niezwykłych funkcjach przeczytacie w dalszej części artykułu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mashable.com, kickstarter.com

Reply