Jej córka przez 6 miesięcy miała katar. Lekarze nie mieli pojęcia, co jest przyczyną, aż pewnego dnia wujek odkrył zaskakującą prawdę!

Dzieci są bardzo ciekawskie oraz nieprzewidywalne, dlatego rodzice muszą mieć oczy dookoła głowy i być w pogotowiu 24 godziny na dobę! Nigdy nie wiadomo co wymyślą, czym się zakrztuszą i na co przez przypadek nadepną.

Opiekunowie powinni znać zasady udzielania pomocy w nagłych wypadkach. Dobrze wiedzieć co zrobić w sytuacji, gdy maluch połknie klocek, poparzy się herbatą, czy włoży coś małego do oka, ucha lub nosa. Ta cenna wiedza może uratować dzieciakowi życie!

Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona, a do zabawy inspiruje ich niemal wszystko. Zdarza się, że z pozoru niewinna rozrywka dostarczająca sporo uciechy, może być bardzo niebezpieczna. Przekonała się o tym matka 11-letniej Khloe. Podczas zabawy doszło do pewnego incydentu, o którym dziewczynka kompletnie zapomniała. Kilka dni później zaczęła mieć potworny katar, a z jej nosa wydostawała się zielona cuchnąca wydzielina.

Co było tego przyczyną? O tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply