Każdy ma swoją definicję tego, co w związku najważniejsze. Na czym powinna opierać się Twoja relacja? Wybierz jedną z par i się dowiedz

Na temat miłości napisano już bardzo wiele.

Każdy człowiek pragnie dwóch rzeczy: kochać i być kochanym. Jak dawać miłość i ją przyjmować? Na ten temat wypowiedziało się już tysiące osób. Każda z nich stawiała się w roli guru, radząc i przestrzegając, ucząc, czego wolno, a co jest kategorycznie zabronione. Wszystkie te sercowe porady można śmiało włożyć między bajki, to bowiem co tyczy się 1000 par, może nie pasować do 1001. Każdy człowiek jest inny.

 

Wszyscy mamy swoje zasady i hierarchię wartości. Dla każdego ważne jest co innego. Możemy być więc tylko ekspertem w swojej dziedzinie, a guru w swoim własnym związku. Z miłością jest jak z kuchnią, jak z wykwintną potrawą, odpowiednio przyrządzona zawiera idealną proporcję wielu składników. Jedna rzecz, cecha, czy zachowanie jest dla nas głównym składnikiem, inna zaledwie przyprawą. Rzecz w tym, by rozeznać się, co jest dla nas czym. Nie każdy to potrafi, z czasem zaś w relacji zaczyna mu brakować „tego czegoś”. By dowiedzieć się, co to jest, warto zajrzeć w głąb siebie.

 

Odpowiedzi pomogą wam znaleźć te trzy niepozorne obrazki. Wszystkie przedstawiają zadowoloną parę, o szczęściu każdej decyduje jednak co innego. Spójrz na nie i odpowiedz na pytanie, która Twoim zdaniem jest najszczęśliwsza? Twój wybór pomoże Ci określić swe priorytety i powie, jak tak naprawdę wygląda Twój związek.

Dokonałeś wyboru? Oto pierwsza charakterystyka.

Para numer 1

Jeśli wybraliście grafikę numer jeden, oznacza to, że najbardziej na świecie cenicie sobie intymność. Wasza relacja z partnerem to uczucie piękne, tym bardziej że nie jest na pokaz. Nie sposób znaleźć waszych wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, nie lubicie całować się, czy okazywać uczucia w miejscach publicznych. Nie oznacza to jednak, że wasze uczucie jest chłodne. Waszą pasję widać już w sposobie patrzenia na waszego partnera. Gdyby tylko wzrok mógł parzyć…

Przejdźcie na następną stronę, by poznać kolejne znaczenia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wikr.com

Reply