Keanu Reeves się żeni! Ma być kameralnie i romantycznie

O Keanu Reevesie krąży mnóstwo różnych plotek. Dzieje się tak dlatego, że aktor jest wyjątkowo skryty i niechętnie lubi rozmawiać o swoim życiu prywatnym.

Nie prowadzi nawet kont w mediach społecznościowych. Fotoreporterzy bacznie obserwują każdy jego krok, aby zdobyć jakąś sensację z życia tego popularnego aktora, która trafi na pierwsze strony gazet. Dopatrzyli się między innymi związku z amerykańską artystą Alexandrą Grant. Na początku mówiono, że to tylko przyjaźń, później faktycznie okazało się, że mają się ku sobie.

Zaczęli pokazywać się na oficjalnych przyjęciach, chętnie się przytulali i pozowali razem, a nawet trzymali się za ręce! Jak dobrze wiadomo, Kranu nigdy nie dotyka ani nie obejmuje przypadkowych ludzi. Aleksandra musiała być zatem mu wyjątkowo bliska. Sporo osób śmiało się z wyboru aktora. Twierdzono, że jego ukochana jest za brzydka i za stara dla niego. Przypomnijmy, że aktor ma 55 lat a artystka 46.

Wytykano jej siwe włosy i brak gustu, jeśli chodzi o ubieranie się. Aleksandra wyglądała zwyczajnie. W niczym nie przypominała napakowanych silikonem seksbomb z Hollywood. Internautom przyzwyczajonym do hoollywodzkiego kanonu piękna niezbyt się to spodobało. Zaczęli wylewać na nią jad nienawiści. Nikogo nie obchodziło, że to wyjątkowo uzdolniona artystycznie osoba o dobrym sercu, prowadząca działalność charytatywną. Ostatnio świat obiegła kolejna szokująca informacja. Amerykańskie media plotkarskie poinformowały, że Keanu Reeves oświadczył się Aleksandrze Grant!

Przejdź na kolejną stronę, aby poznać szczegóły.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply