10 oznak, że on już cię nie kocha. Jeśli widzisz je w swoim związku, czas na poważną rozmowę

Szczęśliwy związek dodaje skrzydeł, jednak zdarza się, że ludzie tkwią w związku, mimo że nie daje im szczęścia.

Jak  napisał Steve Harvey w swojej książce: Mężczyzna okazuje miłość na trzy sposoby: deklaruje swoje prawa do ciebie publicznie, ochrania cię i troszczy się o ciebie. Oczywiście nie każda kobieta chce, by to mężczyzna był jej tarczą i pojęcie związku i ról w nim się zmienia, ale ważna jest miłość. W każdym związku jest ona niezbędna, by był trwały i dobry dla obojga.

Kobiety mają silną intuicję i szybko zauważają, że coś w ich związku jest nie tak. Pomijając chorobliwą zazdrość, którą najczęściej maskuje się niskie poczucie wartości i lęk przed odrzuceniem, kobiety wiedzą, kiedy ich mężczyzna nie interesuje się nimi. Oznaki są widoczne, ale często lekceważone lub pomijane, bo przyzwyczajenie jest silniejsze. Czasami kobiety mają też tendencję do dopowiadania sobie i widzenia miłości tam, gdzie jej nie ma.

Mamy dla was 10 oznak, które najlepiej pokazują, że miłość czy zakochanie mężczyźnie przeszło i nie ma się co oszukiwać, że jest inaczej.

Krytykuje twój wygląd 

Jeśli mężczyzna cię kocha, nie będzie cię dręczył z powodu wyglądu, ale pokocha cię taką, jaką jesteś. Będzie rozumiał, że rozstępy, rozczochrane włosy czy rozciągnięta piżama to nie dramat. Motywowanie to nie krytyka i wyśmiewanie. Gdy boisz się pokazać mu z przeziębieniem czy bez makijażu – to na pewno nie miłość.

Poniża cię przed innymi

Nikt nie jest idealny i bez wad, ale ważne jest, by ewentualne wady czy problemy omawiać miedzy sobą, a nie ma forum. Publiczne poniżanie i krytykowanie nie jest zabawne ani normalne. Kiedy mężczyzna jedynie co ma do powiedzenia to, że źle gotujesz i opowiada o twojej ostatniej wpadce innym, to nie jest miłość.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply