Kilka najśmieszniejszych wpisów z Wikipedii, których w porę nie zauważyli moderatorzy. Gdy je zobaczysz, popłaczesz się ze śmiechu!

Przy tak wielu fałszywych wiadomościach rozpowszechnianych w internecie, czasem naprawdę trudno się zorientować, co jest prawdą, a co nie.

Komu i czemu wierzyć? Na pewno nie Nonsensopedii. To tam zwykle umieszczane są te najbardziej zadziwiające, kontrowersyjne, czy intrygujące wiadomości i definicje internetu. Strona do złudzenia przypomina najpopularniejszą internetową encyklopedię.

Z tym że tutaj nie ma mowy o weryfikowaniu definicji pod względem prawdziwości podanych informacji. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia autora. Podobnie lekko podawane definicje potraktowali internetowi wandale, którzy zamieścili te wpisy na Wikipedii. Zedytowane przez nich definicje zostały uchwycone przez portal Boredpanda, jeszcze zanim dostrzegło je czujne oko administratorów internetowej encyklopedii.

Na kolejnych stronach zamieszczamy całą galerię zrzutów ekranu z najpopularniejszej internetowej encyklopedii. Gdy je zobaczysz, popłaczesz się ze śmiechu!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredpanda.site


Reply