Żyją w zgodzie z naturą, więc ojciec uważa, że wymachiwanie dzieckiem na wszystkie strony, będzie miało świetny wpływ na jego zdrowie

Coraz więcej rodziców uważa się za większych ekspertów, niż lekarza, a hochsztaplerzy zyskują ich poklask.

Wielu rodziców uznaje, ze naturalne metody leczenia są znacznie lepsze niż te proponowane przez lekarzy. Sięgają po zioła, dziwne specyfiki i niestety nie raz powodują u dziecka większe szkody niż leczenie farmakologiczne. Cokolwiek, by nie sądzić o takich metodach, to z pewnością umiar jest ważny w obie strony. Nie trzeba od razu faszerować dziecka antybiotykami, ale też pradawne gusła nie są najlepszym rozwiązaniem.

Internet jest pełen rad, jak ściągać z dziecka urok. Jakie zioła parzyć i w czym kąpać dziecko, by było zdrowe i rumiane. Podział osób, które wierzą w to i które uznają za bzdury, jest w miarę równomierny. Jednak są też ludzie, którzy z radością publikują swoje zabiegi na dzieciach, które innym mrożą krew w żyłach. I nie chodzi tu o matki, które robią dzieciom makijaż czy przyklejają tipsy.

Kirill Stremousov z Ukrainy pokazał, jak rozciąga 4 miesięczną córeczkę Miladę. To, co robi dziecku większość ludzi przeraża. Dziecko wiruje wokoło jego głowy. Trzymając dziecko za rękę albo nóżkę macha nim jak rzeczą. Stawy dziecka są bardzo obciążone. Kirill uważa, że to jest bardzo dobre dla dziecka, które ćwiczy tym samym większość przyczepność. Uważa, że dziecko jest dzięki temu silniejsze.

Dziewczynka wiruje wokoło jego głowy, a Kirill tłumaczy, że czuje się bardzo dobrze i lepiej krąży jej krew. Kirill i jego rodzina żyje zgodnie z naturą, nie biorą żadnych leków, nie szczepią się na żadne choroby. Wielu internautów nie było w stanie oglądnąć nagrania do końca, bo aż bolały ich własne kości. Zobaczcie sami i dajcie znać w komentarzu, co o tym sądzicie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aSF4OnhtuK8

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply