Potworny klaun straszy dzieci na zlecenie rodziców. Chcą, aby już nie sprawiały problemów wychowawczych

Dzisiejsze dzieciaki są rozwydrzone i trudno nad nimi zapanować.

Sprawiają mnóstwo problemów wychowawczych. Bywają bardzo niegrzeczne, nieposłuszne, egoistyczne i roszczeniowe. Sporo osób twierdzi, że to efekt tzw. bezstresowego wychowania. Dzieciom pozwala się dosłownie na wszystko, dlatego też sądzą, że mogą wszystko i chętnie korzystają z tego przywileju.

.

Od lat, aby uspokoić dzieci, straszyło się je różnymi mrocznymi postaciami np. Babą Jagą, Dziadem, Buką, Złym Panem, który przyjdzie i zabierze niegrzecznego dzieciaka. Chętnie straszono również rózgą, policjantem, klapsem, a nawet oddaniem do domu dziecka. Rodzice używają tych wszystkich strachów, ponieważ nie radzą sobie z dziećmi. Bywają bezsilni wobec ich humorów, nieposłuszeństwa, napadów złości i agresji. Psycholodzy zgodnie twierdzą, że nie tędy droga do prawidłowego wychowania dziecka. Straszenie na niewiele się zda i przyniesie tylko chwilowy efekt.

Autor: BrittMartin

Rodzice ze Stanów Zjednoczonych poszli o krok dalej. Aby uspokoić swoje niegrzeczne dzieci, zamawiają przerażającego klauna, który ma je przestraszyć i zmusić do poprawienia się. Sądzą, że dzięki temu maluchy będą grzeczniejsze i posłuszniejsze. Na terenie Florydy działa niejaki Wrinkles the Clown. To 65-letni człowiek mieszkający w Neapolu na Florydzie, który za opłatą wynoszącą kilkaset dolarów porządnie nastraszy każde niegrzeczne dziecko. Podobno ceny zaczynają się już od 150 dolarów.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply