Potworny klaun straszy dzieci na zlecenie rodziców. Chcą, aby już nie sprawiały problemów wychowawczych

Skąd tak naprawdę wziął się przerażający klaun o pseudonimie Wrinkles (Zmarszczki)? Otóż jego historia jest niezwykle fascynująca. Powstał o nim nawet film, który miał premierę 4 października 2019 roku. Upiorny klaun to tak naprawdę były weteran wojenny. Mężczyzna ma 65 lat i jest rozwiedziony. Po przejściu na emeryturę zajął się „profesjonalnym klaunowaniem”. Na początku robił to za darmo, aby nastraszyć dzieci i mieć z tego satysfakcję. Twierdzi, że niezbyt je lubi i po prostu chciał, aby czuły strach.

Mężczyzna podobno straszył od 2013 roku. Na twarz zakładał upiorną pomarszczoną maskę. Zaciśnięte czerwone usta i czarne dziury zamiast oczu działały na wyobraźnię nie tylko maluchów. Wrinkles the Clown zaczął terroryzować mieszkańców Florydy. Pojawiał się przeważnie nocą w najmniej spodziewanych miejscach. Z czasem zaczęło być o nim głośno, a wieść o jego działalności rozniosła się po całych Stanach Zjednoczonych. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, kim jest ten tajemniczy mężczyzna. Największą sławę przyniósł mu filmik zamieszczony na You Tube. Widać na nim jak wyłania się w nocy z pojemnika na pościel. Na łóżku śpi dziewczynka. Wszystko zarejestrowały kamery umieszczone w pokoju dziecka.

Rodzice sami poprosili klauna o interwencję. Wpuścili go do domu i umieścili pod łóżkiem, aby wystraszył ich niegrzeczną córkę. W nocy wyszedł niespodziewanie spod łóżka. Dziewczynka go nie widziała, gdyż w pokoju było bardzo ciemno, dlatego nie uciekała, bo nie widziała, z czym faktycznie ma do czynienia. Słyszała tylko dziwne szmery i hałasy. Skuliła się ze strachu i bała otworzyć oczy. Rano obiecała rodzicom poprawę. Ci pokazali jej filmik z przerażającym gościem pod łóżkiem. Podobno przez kilka tygodni była ogromnie wystraszona i o dziwo zrobiła się grzeczniejsza.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply