Oddział klonów z „Gwiezdnych Wojen” tańczy w brytyjskim „Mam talent”. Zobaczcie, czy jury doceniło ich występ

Udział w telewizyjnym talent show to dla niektórych jedyna okazja, by zaprezentować swoje umiejętności i rozpocząć wymarzoną karierę. Nic więc dziwnego, że uczestniczy prześcigają się w pomysłach, mających zaskoczyć jury oraz publikę i wyróżnić ich z tłumu chętnych po sławę. 

Program „Mam talent” nadawany jest od kilku lat w ponad 60 krajach i wciąż cieszy się dużą popularnością. Filmy prezentujące castingowe występy uczestników biją rekordy popularności na portalu YouTube. Dzięki udziałowi w show setki osób rozpoczęły owocne kariery i znalazły swoje miejsce na ziemi. Ostatnio swojego szczęścia w brytyjskiej edycji programu, spróbowała armia klonów z kinowego megahitu „Gwiezdne Wojny”. Czy ciekawy strój wystarczył uczestnikom, by oczarować srogie jury?


mam-tal-pas


W programie „Mam talent” mogą brać ludzie prezentujący różne umiejętności, dlatego zobaczymy tam obok siebie piosenkarzy, tancerzy, akrobatów, sportowców, magików oraz wiele innych osób, prezentujących często szokujące talenty. Armia Klonów okazała się grupą taneczną, która miała pokojowe zamiary i duże poczucie humoru. Tancerze zatańczyli do energetycznej składanki utworów, m.in. do hitu sprzed kilku lat „Gangam Style” i do wielkiego przeboju Beyonce „Single Lady”. Występ przypadł oglądającym do gustu, a kiedy artyści wykonywali pośladkami  tzw. twerki publiczność wręcz oszalała. W rezultacie grupa otrzymała owacje na stojąco i za sprawą Złotego Guzika przeszła od razu do pół finału.

Armia Klonów w akcji

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply