Chcecie mało kłopotliwego psa? Nie kupujcie tych ras, bo ich przedstawiciele uwielbiają chrapać i puszczać bąki

Posiadanie psa to fantastyczna sprawa, ale trzymanie czworonoga w domu ma też swoje minusy, gdyż zwierzaki wydzielają specyficzne zapachy i odgłosy. Psy często chrapią podczas snu, wyją lub wydają inne dźwięki, a także bezceremonialnie puszczają gazy, niezależnie od okoliczności. 

Pod względem chrapania czy puszczania bąków psy są podobne do ludzi, z tą różnicą, że nie ograniczają je zasady dobrego wychowania. Dlatego czworonogi potrafią być kłopotliwe, co zdaje im się kompletnie nie przeszkadzać, bo zazwyczaj są bardzo zadowolone kiedy budzą cały dom chrapaniem lub gdy zmuszająą domowników do przewietrzenia mieszkania po siarczystym pierdnięciu. Szczególną skłonność do nieobyczajnego zachowywania się ma kilka ras.


pies-pas


Oto kilkanaście psiaków sfotografowanych przez swych właścicieli w trakcie lub tuż po popełnieniu głośnego i śmierdzącego przewinienia. Czy wasze czworonogi też udają takie niewiniątka po fakcie?

Owczarek niemiecki: „Jestem mały, ale moje gazy mają moc”

pies-1


Mastif: „Chciałbym powiedzieć, że prysznic na zapachy pomoże, ale oboje wiemy, że tak nie będzie”

pies-2


Boxer: „Nic tam nie czuje. O czym wy w ogóle mówicie?”

Więcej zabawnych zdjęć psów różnych ras, które lubią chrapać lub puszczać bąki, znajdziecie na kolejnych trzech stronach naszej galerii. 

[pies-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : barkpost.com

Reply